WITAJ NOWY ROKU SZKOLNY – ŻYCZENIA OD PANI DYREKTOR

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Wczoraj uroczystą mszą św. i spotkaniami organizacyjnymi z wychowawcami rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Z tej okazji chciałabym życzyć wszystkim uczniom samych sukcesów w nauce, jak najlepszych ocen, a przede wszystkim zadowolenia ze zdobywanej wiedzy. Nowy rok to czas realizacji nowych celów, zadań i spełniania marzeń. Czas odkrywania nowych kart wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Ale też czas uczenia się szacunku, wrażliwości, odpowiedzialności i tolerancji w stosunku do drugiego człowieka. To kolejny etap, który ma was przygotować do dorosłego życia. Dlatego poważnie potraktujcie swoje szkolne obowiązki i nie zmarnujcie tego czasu.

Rodzicom życzę, jak najwięcej zadowolenia ze swoich pociech i satysfakcji z ich edukacyjnych postępów. Niech Państwa dzieci będą źródłem Waszej radości i dumy.

Nauczycielom życzę zadowolenia z pracy zawodowej i wytrwałości w nauczycielskiej służbie.

Wszystkim z całego serca życzę optymizmu i uśmiechu na co dzień, realizacji planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności osobistej, a także pracy w normalnych warunkach.

Elżbieta Brzeska