SŁODYCZE DLA DZIECI Z UKRAINY – ŚWIĄTECZNE PODZIĘKOWANIE

Ostatni dzień przed świąteczną przerwą mieliśmy w szkole sporo pracy. Dzięki Waszym dobrym sercom pakowaliśmy „Zająca” dla dzieci z Ukrainy, które zagościły w naszej społeczności. Słodycze od Was i od uczniów ze szkoły w Osowie wypełniły 116 koszyczków i woreczków.

Prezenty zawieźliśmy do braci z Towarzystwa Ducha Świętego w Dąbrowie. W poniedziałek wielkanocny, gdy rodziny ukraińskie przyjadą tam na świąteczny obiad,  będą na nich czekać nasze prezenty. Wierzymy, że sprawią im trochę radości, a przy okazji poznają jeden z naszych świątecznych zwyczajów.

Dziękujemy, Drodzy Uczniowie, za udział w tej wielkanocnej akcji!

Życzymy Wam pięknych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Niech i do Was przyjdzie Zając! 😉

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google