DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – PODSUMOWANIE

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń klas I – III przyniósł swojego ulubionego pluszaka, a już w grupach Panie organizowały zabawy, gry i prace plastyczne tematycznie związane z dniem. Był to też idealny moment na ogłoszenie konkursu plastycznego  „Mój pluszowy miś”.  Teraz nadszedł moment podsumowania.

W konkursie wzięło udział 33 uczniów, tyle też prac oceniało jury: p. Elżbieta Łosinska, p. Anna Muchowska oraz p. Sylwia Głowacka.  Brano pod uwagę w szczególności samodzielność wykonania pracy przez dziecko, zgodność z tematem konkursu, a także kreatywność. Trzeba przyznać, że wszystkie prace były piękne i pomysłowo wykonane.

Oto zwycięzcy:

1 miejsce – Amelia Słomińska kl. 3a

2 miejsce – Amelia Mankiewicz kl.3a

3 miejsce – Martyna Łukowicz kl. 3a

Wyróżnienie otrzymali:

Wasylyna Lipetska kl. 1a

Piotr Erdmańczyk kl. 1b

Marcelina Narloch kl. 1a

Nikodem Kobus kl. 1a

Justyna Gołuńska kl. 3a

Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu pochwałę do dziennika.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim dzieciom biorącym udział w  konkursie, a zwycięzcom GRATULUJEMY! 🙂

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google