SZKOLNY KONKURS KOLĘD

Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów polskich rodzin, w naszej szkole również ta tradycja pielęgnowana jest od wielu lat. Dlatego dnia 14 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs kolęd i pastorałek. Celem konkursu była popularyzacja kolęd, uwrażliwienie na ich piękno, wymiana doświadczeń wokalnych i promocja młodych talentów. Przy ocenie brano pod uwagę: wybór kolędy i pastorałki, walory głosowe, poprawność wykonania oraz interpretację.

Po wysłuchaniu przyznano następujące miejsca:

Miejsce I  ex aequo: Agata Knitter kl. IVa / Aleksandra Krut kl. VIIIb

Miejsce II ex aequo: Karina Talewska kl. IIIb / Łucja Komorniczak kl. IVa / Zuzanna Lorek kl. VIIIb

Miejsce III: nie przyznano

Wyróżnienia: Kamila Lorek kl. IIIb, Wiktoria Knitter kl. VIIIa, Nadia Węsierska kl. VIIIa.

Nagrody dodatkowe otrzymali również: Maksymilian Kosiedowski z kl. IVb oraz Mateusz Pokrzywiński z kl. IVa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Muchowska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google