KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ

Święta tuż, tuż…Uczniowie w ramach konkursu plastycznego stworzyli piękne, kolorowe pisanki. Ozdoby zostały wykonane różnorodnymi metodami: oklejone kolorowymi włóczkami, wycinankami, bibułą, kwiatami, malowane farbami, wypełniane cekinami, posypane brokatem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Wykonanie prac plastycznych sprawiło wiele radości oraz wprowadziło w atmosferę zbliżających się świąt.
Wyniki konkursu:

Klasy IV – VI:

  • Miejsce 1: Lena Wieteska kl. V b
  • Miejsce 2: Agata Narloch kl. V a
  • Miejsce 3: Iga Wieteska kl. V b

Klasy VII – VIII:

  • Miejsce 1: Nadia Węsierska kl. VIII a
  • Miejsce 2: Paweł Dobbek kl. VIII b
  • Miejsce 3: nie przyznano

Wyróżnienia: Alicja Narloch kl. VIII b, Dawid Gołuński kl. VIII a

Anna Muchowska

Kliknij trzy kropki i wybierz
Otwórz na pełnym ekranie