SPOTKANIE Z RODZICAMI ÓSMOKLASISTÓW

10 maja 2023 r. odbyło się spotkanie z rodzicami ósmoklasistów, na którym pani Dyrektor Elżbieta Brzeska przedstawiła zebranym terminy i dokładnie omówiła procedury przebiegu egzaminów.

Następnie głos zabrała pedagog i doradca zawodowy pani Ewa Bal, która omówiła zasady rekrutacji do szkół powiatu kościerskiego i chojnickiego. Poinformowała zebranych rodziców, że poprzez dziennik Librus udostępniła im przydatne adresy stron dotyczących naboru do szkół średnich.

W spotkaniu wzięła również udział pani Małgorzata Szulc – doradca zawodowy z LO w Czersku. Pani Małgosia przedstawiła zebranym profile klas, które zostaną utworzone w przyszłym roku szkolnym oraz obecną pracę szkoły.

Na koniec spotkania rodzice przedstawili wychowawcom klas ósmych swoje pomysły i sugestie dotyczące balu kończącego naukę uczniów w naszej szkole, który odbędzie się 13 czerwca. Wychowawcami klas ósmych są p. Sylwia Głowacka i p. Grzegorz Bławat.

Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google