EGZAMINY ÓSMOKLASISTÓW

W dniach 23 – 25 maja 2023 r. uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminów kończących edukację w naszej szkole. Z arkuszami z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego zmagało się 46 uczniów z Polski i jedna uczennica z Ukrainy.

Uzyskane wyniki będą decydować o tym, w jakich szkołach nasi absolwenci będą kontynuować swoją edukację. Wyniki zostaną uwolnione 3 lipca ok. godziny 10:00.

Oficjalnie uczniowie będą mogli sprawdzić swoje wyniki z egzaminu ósmoklasisty w ZIU, czyli w Zintegrowanym Interfejsie Użytkownika. W tym celu należy zalogować się za pomocą loginu i hasła otrzymanego od dyrektora szkoły na stronie https://ziu.gov.pl/login.

Logowanie do ZIU będzie możliwe dopiero w dniu publikacji wyników, czyli 3 lipca.

6 lipca w szkole uczniowie otrzymają zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Życzymy powodzenia w rekrutacji!

Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google