KASZUBSKICH PRZYGÓD CIĄG DALSZY…

Za nami kolejne kaszubskie przygody, które wzbogaciły naszą wiedzę, pozwoliły poznać zakątki naszej małej ojczyzny, a także bawić się i  integrować z uczniami innych szkół naszej gminy.

Pełną wrażeń  przygodą w ramach zajęć j. kaszubskiego była wycieczka klas V i VI do Centrum Edukacji i Promocji Regionu do Szymbarka. Podczas zwiedzania tego niesamowitego miejsca, w towarzystwie przewodnika zwiedziliśmy nie tylko ciekawe na Kaszubach, ale także unikalne w skali świata obiekty, są to m. in.: Najdłuższa Deska Świata, Dom Sybiraka, Bunkier TOW “Gryf Pomorski”, Kaszubski Świat Bajek, czy Największy Koncertujący Fortepian Świata.  Najbardziej charakterystyczną atrakcją znajdującą się w CEPR jest “Dom do Góry Nogami”,  cieszący  się ogromną popularnością wśród zwiedzających, którzy na własnej skórze mogą odczuć efekty zawirowań błędnika. Każda atrakcja wzbudziła w Nas sporo emocji i przeżyć i na pewno zostanie na długo w pamięci.

Ewa Bal

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google