CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST I WYPIEKÓW

W niedzielę, 21. października, na rozpoczęcie  Tygodnia Misyjnego Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało po raz drugi, kiermasz ciast. Ponad 40 rodzin podzieliło się swoimi wypiekami. Parafianie po Mszy św. mogli zakupić pudełka słodkości do niedzielnej kawy.

Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Sprzedaliśmy ponad 120 pudełek ciasta, 10 chlebów, kilkanaście torebek bezików i pojemników z owocami i galaretką. Kwota, jaką zebraliśmy to 2577zł! Te pieniądze zasilą konto fundacji Dzieci Afryki, która troszczy się o edukację afrykańskich dzieci.

Z całego serca dziękujemy za gest solidarności z potrzebującymi oraz tak miłe przyjęcie naszego pomysłu. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za przygotowanie słodkości! Dziękujemy kupującym, którzy bardzo często, z potrzeby serca, dawali więcej niż trzeba!

Po raz kolejny sprawdziła się  biblijna dewiza, że: „Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu.”  

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:
M. Oller, E.Łosinska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google