FOTORELACJA Z BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI #SZKOŁA PAMIĘTA

10 listopada w przeddzień Święta Niepodległości uczniowie wszystkich szkół gminy Karsin wzięli udział w biegu na trasie Karsin – Wiele. Trasa wiodła malowniczą ścieżką rowerową, która znajduje się między tymi miejscowościami. Metę zlokalizowano koło budynku Urzędu Gminy w Karsinie.

Uczniowie i nauczyciele rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, a najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Dom Kultury w Karsinie. Na mecie na wszystkich uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez szkoły. Były soczki, wafelki, a nawet pizzerki. Dużym zainteresowaniem cieszyło się gorące kakao :-).

Tradycyjnie już każda osoba, która dobiegła do mety, brała udział w losowaniu nagród rzeczowych, które zostały wręczone przez panów Henryka Szultkę, Zbigniewa Śledzia oraz Aleksandra Łosinskiego.

Tuż po biegu delegacje poszczególnych szkół oraz przedstawiciele Urzędu Gminy w Karsinie złożyli wiązanki kwiatów przed obeliskiem ku czci poległych w II Wojnie Światowej.

Dziękujemy panu Henrykowi Szultce za nagłośnienie i ufundowanie nagród rzeczowych oraz “sędziowanie” na mecie.

Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google