PODSUMOWANIE KONKURSU „KARTKA Z KALENDARZA”

binary comment

Na początku listopada odbył się konkurs plastyczny pt. „KARTKA Z KALENDARZA”, który został zorganizowany dla uczniów z klas I-III. Uczniowie mieli za zadanie wykonać na zajęciach plastycznych prace o tematyce związanej z porą roku, która była wylosowana przez wybranego ucznia z danej klasy. Prace można było wykonać dowolną techniką.

  • Klasa IA – wiosna,
  • Klasa IB – zima,
  • Klasa IIA – jesień,
  • Klasa IIB – wiosna,
  • Klasa IIIB – lato.

Następnym etapem konkursu było wybranie przez komisję konkursową prac plastycznych, które zamieszczone są w miesięcznym kalendarzu na nadchodzący rok 2024. Było to trudne zadanie, ponieważ uczniowie wykazali się wielką pomysłowością. Spośród wybranych prac zostały nagrodzone trzy miejsca.

Dnia 29 listopada odbyło się ogłoszenie wyników konkursowych:

I miejsce: Marcelina Narloch z klasy II A,
II miejsce: Apolonia Studzińska z klasy IIIB,
III miejsce: Natalia Tuzińska z klasy IB,

Wyróżnienie: Maria Miloch z klasy IA.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Osoby, których prace zamieszczone są w kalendarzu otrzymali na pamiątkę roczne kalendarze.

Celem konkursu było zaangażowanie uczniów do pracy na cel charytatywny. Kolorowe kalendarze będzie można zakupić podczas kiermaszu świątecznego zorganizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu w najbliższą niedzielę, 3 grudnia przed kościołem w Karsinie.

Serdecznie dziękuję osobom, które przyczyniły się do pomocy w wykonaniu pięknych uczniowskich kalendarzy.

Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google