MIKOŁAJKOWE ATRAKCJE

Na ten wyjątkowy dzień – 6 grudnia, wszystkie dzieci czekają z wyczyszczonymi na błysk butami i nadzieją, że Mikołaj odwiedzi ich i tym razem.  No i Mikołaj nigdy nie zawodzi i dla każdego ma upominki  i niespodzianki.

Tak też tego dnia w ramach mikołajkowej niespodzianki uczniowie klas 3b, 4a i 4b wybrali się z wychowawcami na warsztaty do Centrum zabaw Honolulu do Chojnic. Warsztaty o nazwie „Bitwa o biegun”, prowadzone przez animatorki w uroczych strojach elfa, śnieżynki   i renifera były dla uczniów ciekawą formą integracji i świetną zabawą, która składała się z Elfiej dyskoteki, świątecznego toru przeszkód, szukania renifera, świątecznego quizu, konkursu muzycznego na wzór „Jaka to melodia – Jaka to kolęda” oraz pakowania prezentów i wizyty Mikołaja.

Zmęczeni ale zadowoleni i uśmiechnięci uczestnicy wycieczki udali się na posiłek i w powrotną drogę do domu.

Ewa Bal

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google