KOLĘDNICY W CISEWIU

W dniu 19 grudnia kolędnicy ze Szkoły Podstawowej w Karsinie odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu. Obchód kolędniczy to jedna z naszych tradycji bożonarodzeniowych. Jej kultywowanie  z pewnością sprawia, że Święta stają się jeszcze bardziej magiczne i niezwykłe.

Wizyta naszych małych artystów była bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. W rolę kolędników wcielili się uczniowie klasy V i VI, którzy zaprezentowali przepiękny koncert. Wspierały ich w tym przedsięwzięciu Panie: M. Oller, A. Muchowska, E. Łosinska. Oprócz tradycyjnych kolęd mieszkańcy mieli możliwość usłyszeć pastorałki jak również dźwięk akordeonu, gitary czy skrzypiec. Z pewnością dzięki talentom naszych uczniów ten dzień pozostanie niezapomniany. Miło, iż wiele kolęd zaśpiewano wspólnie z pracownikami i mieszkańcami domu.

Na zakończenie uczniowie złożyli Wszystkim serdeczne życzenia oraz wręczyli każdemu, przygotowane przez wolontariuszy z naszej szkoły, kartki świąteczne. Ten miły gest spotkał się z ogromnie miłym przyjęciem i bardzo serdecznymi podziękowaniami i wyrazami uznania ze strony Pani Dyrektor.

Elżbieta Łosinska, Maria Oller