PAMIĘTAMY O STARSZYCH I SAMOTNYCH

Nasi uczniowie pamiętają o starszych osobach samotnych z terenu naszej gminy.

Jak co roku również i podczas tego Adwentu wszyscy uczniowie starali się włączyć do akcji „Wigilijnego Dzieła Pomocy” Przez dwa tygodnie zbierano w naszej szkole  produkty żywnościowe, które  mogą przydać się w czasie świąt oraz uprzyjemnić ten czas. Wspólnie zebraliśmy na prawdę sporą ilość tego typu środków. Pozwoliło to na przygotowanie i zapakowanie 19 sporych paczek, które następnie zostały rozwiezione i  przekazane starszym, samotnym osobom z terenu naszej gminy.

Przygotowanie tych prezentów to spore przedsięwzięcie. Zebrane produkty, nasi wolontariusze, segregowali a później podzielili i poukładali do kartonów. Rozwiezieniem paczek, wspólnie z uczniami, zajął się Pan Krzysztof Datta. Ogromne podziękowania należą się nauczycielom, którzy z własnej inicjatywy, bezinteresownie pomagali w tym przedsięwzięciu.

Największe podziękowania należą się jednak naszym ofiarnym Rodzicom, którzy zawsze mają otwarte serca i wystarczy tylko mały sygnał z naszej strony aby ruszyli z pomocą. Tak było również i tym razem. To dzięki Wam, Drodzy Rodzice, znajdą się osoby dla których czas świąt będzie bardziej radosny a na niejednej, może na co dzień smutnej i zmęczonej twarzy, pojawi się uśmiech.

Krzysztof Datta

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google