WIOSNA W BIBLIOTECE

W naszej szkolnej bibliotece było dzisiaj nieco głośniej niż zwykle. Mimo niezbyt wiosennej aury za oknem u nas było wesoło i kolorowo!

Na każdej przerwie czytelnikom czas umilała muzyka z filmowych adaptacji lektur szkolnych. Uczniowie usłyszeli i oglądali poloneza z „Pana Tadeusza”, starsze i najnowsze piosenki z „Akademii Pana Kleksa”, muzykę z „Pinokia” i wiele innych.

Podczas dłuższych przerw można było również posłuchać fragmentów audiobooków o słynnym kotku Cukierku Waldemara Cichonia oraz obejrzeć kultową scenę pisania listu przez Cześnika i Dyndalskiego z „Zemsty” Aleksandra Fredry.

A wszystko po to, by zachęcić nasze szkolne pociechy do czytania lektur, bo to przecież sama przyjemność!    

Facebook: #lubięczytać

Bibliotekarki

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google