KONKURS LOGOPEDYCZNY – PODSUMOWANIE

II SZKOLNO – GMINNY KONKURS LOGOPEDYCZNY
„ŁAMAŃCE JĘZYKOWE”

Dnia 19 kwietnia najmłodsi uczniowie z naszej szkoły udali się na szkolno – gminny konkurs logopedyczno – recytatorski pt. „Łamańce językowe”, do Szkoły Podstawowej w Wielu. Konkurs był przeznaczony dla uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia logopedyczne. Recytowane wierszyki, były odpowiednio dobrane przez logopedów do korygowanej wady wymowy ucznia.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I:

Alicja, Antek, Nikodem, Franek, Szymon, Maksymilian i Tomek.

Dla pierwszaków było to wielkie wydarzenie, które przyniosło wiele emocji. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się najpiękniej jak tylko potrafili, dlatego komisja miała bardzo trudne zadanie aby wyłonić zwycięzców.

W kategorii klas I SP:

  • Miejsce I – Szymon z SP Karsin
  • Miejsce II – Radosław z SP Wiele
  • Miejsce III – Maksymilian z SP Karsin

W kategorii klas II-III SP:

  • Miejsce I – Kamil z SP Osowo
  • Miejsce II – Luccas z SP Wiele
  • Miejsce III – Jakub z SP Wiele

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorom tegorocznego konkursu dziękujemy za zaproszenie, dyplomy i wspaniałe upominki dla nagrodzonych oraz pozostałych uczestników konkursu.

Logopeda
Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google