TYDZIEŃ BIBLIOTEK – PODSUMOWANIE

W bibliotece zakończyliśmy Tydzień Bibliotek, który trwał od 8 maja, czyli od Święta Bibliotekarza i Bibliotek.

W tym czasie nasi szkolni czytelnicy mieli okazję podczas przerw uczestniczyć w przeróżnych grach i zabawach, które dla nich przygotowałyśmy. Największym powodzeniem cieszyły się biblioteczne zagadki i list gończy za książką, która była ukryta na regałach. W nagrodę można było otrzymać słodki upominek a dla najwytrwalszych uczestników tego tygodnia przewidziano również pochwały.

Niecodzienną atrakcją a zarazem skuteczną zachętą do wypożyczania okazały się kolorowe wystawki książek. Bardzo ucieszył nas widok biblioteki pełnej uczniów,  którzy z ciekawością i radością brali udział w naszej kolejnej akcji czytelniczej.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych bibliotecznych przedsięwzięciach.

Bibliotekarki

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google