WANOGA DO GDYNI

Dnia 27 maja 2024 r. uczniowie klas II, IV oraz V wybrali się na wycieczkę do Gdyni w ramach nauki języka kaszubskiego.

Wanoga rozpoczęła się od porannego spaceru w promieniach słońca, podziwiając przy tym wielkość i majestatyczność okrętu ORP Błyskawica oraz Daru Pomorza. Następnie młodsza grupa odkrywała tajemnice Morza Bałtyckiego,  a starsza poznała mieszkańców rafy koralowej. Wszyscy zweryfikowaliśmy zdobytą wiedzę podczas oglądania ekspozycji gdyńskiego akwarium, co wywarło na nas niesamowite wrażenie.

Zwieńczeniem wycieczki było odwiedzenie gdyńskiej plaży, niektórzy odważyli się nawet sprawdzić temperaturę wody w morzu :-), inni wygrzewali się na gorącym piasku.

Pogoda dopisała, humory także. Zadowoleni szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Katarzyna Szczepańska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google