MARSZOBIEG Z OKAZJI DNIA DZIECKA – FOTORELACJA

29 maja 2024 r. uczniowie klas IV-VIII oraz nauczyciele wzięli udział w marszobiegu, w którym pokonali trasę ok. 8 km z Karsina przez Górskie Mosty do Bąka.

Po dotarciu do celu każdy uczestnik otrzymał wodę mineralną oraz pyszną bułę z dodatkami. Wśród uczniów, którzy pokonali trasę rozlosowano kilkanaście drobnych gadżetów.

Trzy klasy, z których do mety dotarła największa liczba uczniów, zostały nagrodzone pucharami.

Już po dotarciu na metę Pan Dyrektor Aleksander Łosinski złożył wszystkim uczniom serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka. Panie Ewa Bal i Karolina Lipska przeprowadziły konkurs dotyczący znajomości przez uczniów praw i obowiązków dzieci.

Marszobieg przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Iwona Laska, Wiolleta Ulińska oraz Henryk Szultka przy udziale i poświęceniu pozostałych nauczycieli. O bezpieczeństwo na trasie zadbali pan Robert Bal oraz druhna OSP w Karsinie, Karolina Bal, a fotorelację przygotował Grzegorz Bławat.

Puchary i nagrody rzeczowe ufundował Dom Kultury w Karsinie, a poczęstunek przygotowały panie ze stołówki Szkoły w Karsinie.

Grzegorz Bławat

Trasa marszobiegu

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google