KONKURS “JA I MOJA RODZINA”

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin. To święto zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1993 roku. Jego celem jest pogłębienie świadomości społeczeństw we wszystkich krajach na temat znaczenia rodziny i jej problemów we współczesnym świecie.

Międzynarodowy Dzień Rodzin to także wspaniała okazja do przypomnienia sobie, jak ważna jest rodzina i do podziękowania za obecność swoim najbliższym – dzieciom, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom. To właśnie rodzina jest kręgiem, zarówno społecznym, jak i osobistym, to w niej wychowują się i dorastają dzieci, czerpiąc z niej wyznawane w dorosłym życiu wartości, wzorce zachowań i styl życia.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Ja i moja rodzina”. Do konkursu bardzo sumiennie przystąpiły dzieci z klas 1-3 i to one znalazły się na podium.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Nikodem Kobus kl. IIa

II miejsce : Oliwia Narloch kl. Ib

III miejsce : Michalina Dobek kl. IIa

Wyróżnienie: Kamila Zielińska kl. IIB

Gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Anna Muchowska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google