POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS ÓSMYCH

20 czerwca uczniowie naszej szkoły pożegnali swoich kolegów z klasy ósmej.

Jedenastu absolwentów obejrzało montaż słowno-muzyczny złożony z piosenek w wykonaniu uczniów klas piątych i szóstych. Mateusz Pokrzywiński zaśpiewał dwa utwory, grając na gitarze. Wystąpił też chórek dziewczyn z klasy piątej oraz solistka – Lena Żuchowska.

Uczniowie klas siódmych zagrali scenkę pt.: “Po co nam szkoła?”, a Wiktoria Zaborowska wyrecytowała zmienioną wersję “Inwokacji”. Zobaczyliśmy też szkolną wersję alfabetu – Vademecum Nauczyciela. Z kolei Dominik Landowski w roli dziennikarza przeprowadzał z uczniami klas młodszych wywiady, pytając m.in. o wspomnienia związane z absolwentami.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyła pani Iwona Laska, wybrana Najlepszą Wychowawczynią Roku, która przy gromkich brawach odebrała kwiaty i pamiątkowy dyplom.

Absolwenci otrzymali pamiątkowe zdjęcia w ramce i długopisy.

Program artystyczny (scenariusz, scenografia i reżyseria) przygotowały panie: Elżbieta Łosinska i Małgorzata Pokrzywińska. Wszystkie grafiki, prezentacje i filmy stworzono w programie Canva.
Dziękujemy Dyrektorowi Domu Kultury w Karsinie panu Henrykowi Szultce za udostępnienie sali oraz rozwiązanie nagłych problemów z nagłośnieniem.

Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google

Fragmenty przedstawienia

Wywiady Dominika z uczniami