EMERYTURY NADSZEDŁ CZAS

21 czerwca pożegnaliśmy dwie nasze koleżanki, które postanowiły przejść na emeryturę. Są to pani Dyrektor Elżbieta Brzeska oraz pani Maria Bielawa.

Na początku uroczystości pan Dyrektor Łosinski w żartobliwy sposób przedstawił życiorysy naszych koleżanek.

Następnie pani Ela i pani Maria zasiadły na scenie, aby zobaczyć przygotowane dla nich atrakcje, a było ich kilka.

Najpierw Lena i Antek z klasy piątej, wykonali wzruszającą parafrazę przeboju zespołu ABBA pt. “Ostatni dzień w naszej szkole”. Inne dzieci zaprezentowały skecz o złym ZUS-ie, który zabiera im ukochane nauczycielki.

Zgromadzeni nauczyciele zaprezentowali dedykowaną koleżankom wiązankę czterech piosenek. Nie zbrakło też prezentacji pt. “Czar starej fotografii” przedstawiającej nasze bohaterki w różnych sytuacjach od najmłodszych lat życia. Pokaz zdjęć zawierał też ewentualne podpowiedzi, co można robić na emeryturze 🙂

Na koniec wszyscy zaśpiewali gromkie Sto lat!

Życzymy naszym koleżankom samych przyjemności na nowym etapie życia!

Grzegorz Bławat

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google

Filmowa relacja z uroczystości