DZIĘKUJEMY ZA POMOC DLA PANI MAŁGOSI PALISZEWSKIEJ!

Dziękujemy za pomoc dla p. M. Paliszewskiej!

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że podczas zbiórki do puszek na rzecz p. M. Paliszewskiej  zebraliśmy w naszej szkole 1940zł.

Oprócz zbiórki do puszek uczniowie klasy V B wyszli z piękną inicjatywą pomocy dla Pani Małgorzaty Paliszewskiej.
Zorganizowali:

• dodatkową zbiórkę pieniędzy wśród członków swoich rodzin jak i przyjaciół,
  • akcję polegającą na sprzedaży kwiatów, wykonanych własnoręcznie przez dzieci za symboliczną kwotę: kwiatek = 1 zł dla Pani Małgosi. Akcja została udostępniona na stronie fb.
  • wykonanie przepięknego plakatu dla Pani Małgosi, aby pomóc stanąć jej na nogi i pokazać, że nie jest w tym wszystkim sama i pomagać można bezinteresownie.

Łącznie  klasa zebrała 1271zł.
Obie sumy zostały wpłacone na konto fundacji Avalon.

Również uczniowie  klasy IVb w łączności ze swoimi Rodzicami i przy ich ogromnym wsparciu postanowili dodatkowo wesprzeć Panią Małgosię. Jedna z uczennic zaproponowała klasie  aby:

• poszukać w swoich domach przedmiotów które wystawi na aukcji na fb (niepotrzebne książki,  zabawki lub puzzle itp.)
  • każdy uczeń przygotował świąteczne życzenia, które potem razem zostaną wysłane  do Pani Małgosi jako dowód, że w swoim ogromnym cierpieniu nie jest sama i wielu ludzi myśli o niej życzliwie.

Aukcje na fb trwają a pieniądze z nich pozyskane trafiają bezpośrednio na konto fundacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim: Rodzicom, Pracownikom szkoły i Uczniom za tak ogromną ofiarność i  bezinteresowną pomoc. Bez Was  nie udałoby się tego wszystkiego zorganizować.

Z całego serca dziękujemy!!!

Maria Oller i Elżbieta Łosinska