RÓŻNE OBLICZA MARYI – KONKURS RYSUNKOWY

Szkolny Konkurs Rysunkowy

RÓŻNE OBLICZA MARYI

REGULAMIN

Miesiąc maj, to czas szczególnej modlitwy do Matki Bożej. Odmawiając Litanię Loretańską prosimy Ją o wstawiennictwo poprzez różne wezwania, które obrazują Jej piękno, a także moc Jej wstawiennictwa.

Z tej także okazji zachęcamy uczniów klas I – III i dzieci z Przedszkola klasa „0” do wzięcia udziału w konkursie pt. „Różne oblicza Maryi”, który polega na przedstawieniu w postaci pracy plastycznej wizerunku Maryi (np. nawiązujący do wezwania z Litanii Loretańskiej, lub przedstawiając osobiste wyobrażenie Matki Bożej).

Format pracy A4, technika dowolna (akwarela, wyklejanka, praca olejna lub technika łączona) .

Prace należy przynosić do 20 maja do Pani Elżbiety Łosinskiej. Trzy prace z każdej kategorii wiekowej zostaną nagrodzone a pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.

Nagrodzone oraz wyróżnione przez Komisje Konkursową prace zostaną zaprezentowane na wystawie szkolnej.