WYNIKI KONKURSU WIEDZY O JANIE PAWLE II

W październiku na terenie szkoły przeprowadziliśmy Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów z kl. V – VIII. Celem konkursu było przybliżenie uczniom życiorysu i najważniejszych wydarzeń z pontyfikatu Jana Pawła II, uczczenie pamięci w rocznicę Jego wyboru na stolicę apostolską oraz kształcenie szacunku do Papieża – Wielkiego Polaka.

Dnia 10 listopada 2022 r. podczas apelu szkolnego podsumowano wyniki konkursu i wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów.  

Wyniki:

1. Zemke Wiktoria – kl. VIIIa

2. Dobek Paweł – kl. VIIIb

3. Zemke Zuzanna – kl. VIIb

4. Michałowska Marika (wyróżnienie) – kl. VIIb

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.  

Katecheci

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google