BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

10 lutego 2023 r. uczniowie klas młodszych mieli okazję bawić się na Balu Karnawałowym. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez najmłodszych uczniów w naszej szkole.

Tego dnia klasy zamieniły się w balowe sale przyozdobione w balony i serpentyny. Dodatkowo uczniowie mogli skorzystać z akcesoriów balowych np. kolorowych okularów i ozdób. Dzieci przebrane w kolorowe stroje oraz przygotowane kotyliony, świetnie bawiły się przy dźwiękach muzyki. Nauczyciele urozmaicali bal wesołymi konkursami i zabawami.

Dzieci również głosowały i wybierały Króla i Królową balu. Wszyscy świetnie się bawili. Te wspaniałe chwile można zobaczyć na krótkich filmikach.

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej

Zapraszamy do obejrzenia filmików!

Film 1

Film 2

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google