KONKURS FOTOGRAFICZNY „JA, SZYMBORSKA”

KONKURS FOTOGRAFICZNY
„JA, SZYMBORSKA”

W ramach projektu „Mistrzyni Szymborska” ogłaszamy kolejny konkurs – tym razem fotograficzny. Mogą w nim wziąć udział dosłownie wszyscy: uczniowie (panowie również mile widziani), ich rodzice lub dziadkowie oraz nauczyciele.

Zadanie konkursowe:

• Wybierz spośród dołączonych tu zdjęć poetki dowolną fotografię i jak najlepiej upodobnij się do Noblistki (strój, gesty, fryzura, wyraz twarzy, rekwizyt).
  • Zrób sobie zdjęcie (lub poproś kogoś o pomoc) i wyślij je w formie pliku (najlepiej JPG) na adres: fotokonkurs.karsin@onet.pl
  • Termin nadsyłania prac upływa w niedzielę 11 czerwca o godz. 23.59.
  • Zachęć do uczestnictwa w konkursie swoich domowników.

Dwie przykładowe prace zamieszczamy (oprócz oryginalnych zdjęć Pani Wisławy) w galerii. Dla autorów najlepszych stylizacji przewidziane są nagrody, które wręczymy na zakończenie roku szkolnego.

Uwaga! Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia na stronie internetowej szkoły.

A zatem do dzieła! Liczymy na waszą kreatywność!

Szkolny Instytut im. Wisławy Szymborskiej