BEZPIECZNE WAKACJE – FILM EDUKACYJNY

Film ukazuje zasady, jakich należy przestrzegać, aby wypoczywać zdrowo i bezpiecznie podczas wakacji. Wyjaśnia, w jaki sposób korzystać z kąpieli wodnych oraz jak organizować wędrówki górskie. W materiale znajdziemy też przypomnienie ogólnych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zasad kontaktu z nieznajomymi, zasady bezpieczeństwa w podróży oraz w czasie burzy, a także utrwalenie numerów alarmowych.

ZOBACZ CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO FILMU

0:11 – Wakacje.
0:35 – Sposoby spędzania wakacji.
0:57 – Troska o bezpieczeństwo własne i innych.
1:24 – Informowanie bliskich.
1:37 – Kontakty z nieznajomymi.
1:52 – Bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
2:12 – Ochrona przed słońcem.
2:28 – Bezpieczne korzystanie z kąpieli wodnych.
3:46 – Zasady organizacji wędrówek górskich.
4:37 – Bezpieczny spacery w lesie.
5:03 – Zachowanie podczas burzy.
5:14 – Zasady zachowania w podróży.
5:40 – Numer alarmowy.
5:45 – Podsumowanie.