ZBIERANIE ZAKRĘTEK DLA PAWEŁKA I PODZIĘKOWANIE OD TYMKA

Rusza akcja zbierania zakrętek w naszej szkole. Przypominam, że aby otrzymać pochwałę, należy zebrać 300 sztuk plastikowych zakrętek. Zapakowane zakrętki (w zamkniętej reklamówce,  foliowym worku, nie w torbie papierowej) oznacz karteczką ze swoim imieniem, nazwiskiem, klasą, w której się uczysz oraz ilością zebranych zakrętek (przy wpisie pochwały, jeżeli zachodzi taka konieczność, zaokrąglam ich ilość) i przynieś do biblioteki.

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w szkole Pana Tomasza, tatę Tymka z Kosobud, który podziękował za trzy lata współpracy. Od września Tymek rozpoczął naukę w nowej szkole. Życzymy Mu wszystkiego, co dla Niego najlepsze.

W tym roku szkolnym zakrętki zbieramy dla Pawełka, który też pochodzi z Kosobud. Chłopiec, aby pokonać chorobę, musi uczestniczyć w kosztownych specjalnych turnusach rehabilitacyjnych. Zacznijmy zbieranie zakrętek już dziś i pamiętajmy, że WARTO POMAGAĆ.

Sylwia Głowacka – szkolny koordynator akcji