WYJAZD DO TEATRU UCZNIÓW KLAS I-III

We wtorek 3 października odbył się wyjazd z udziałem uczniów klas I-III do teatru, na spektakl pt. „Piotruś Pan”.

Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali przygody głównego bohatera, który nie chciał dorosnąć. Przewodził on w grupie Zagubionych Chłopców, a życie w Nibylandii upływało mu na psotach, figlach i ilości magicznych przygód. Na wyspie wraz z Piotrusiem Panem żyli Indianie, a wśród nich Tygrysia Lilia, czyli prawdziwa księżniczka indiańska. Nie mogło zabraknąć również piratów z Kapitanem Hakiem na czele. Ta magiczna, roztańczona i rozśpiewana podróż bardzo podobała się naszym uczniom.

Kolejny wyjazd na spektakl z udziałem aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza odbędzie się w styczniu na spektakl pt. „Shrek”. Czekamy z niecierpliwością na kolejną dawkę przygód i wesołej  oraz roztańczonej zabawy.

Małgorzata Pokrzywińska

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć pokaz zdjęć Google