DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia 2024 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kubusia Puchatka. Biblioteka przygotowała dla wszystkich uczniów specjalną akcję czytelniczą, podczas której promowaliśmy przede wszystkim książki o przygodach puchatego niedźwiadka. Poza tym czytelnicy podczas przerw mogli zagrać w przeróżne „Kubusiowe” gry, takie jak: dobble, memory  czy domino. Wśród atrakcji pojawiły się też krzyżowka, kolorowanki, mini bajki, piosenki i fotobudka, która cieszyła się ogromną popularnością. Niektóre dzieci przyniosły nawet swoje osobiste pluszaki, by dodatkowo udekorować nimi bibliotekę. Na pamiątkę każdy z odwiedzających otrzymał naklejkę na zeszyt. Cieszymy się, że przeuroczy Kubuś Puchatek wciąż  wzbudza tyle pozytywnych emocji wśród kolejnych pokoleń.

Zapraszamy naszych drogich czytelników do udziału w kolejnych małych i dużych przedsięwzięciach bibliotecznych. Bo jak to mówi Kubuś Puchatek: „Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość”!

Bibliotekarki

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google