MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISARZY I PISAREK

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy i Pisarek, który obchodzimy 3 marca biblioteka przygotowała dla uczniów naszej szkoły akcję czytelniczą. Od 1 do 5 marca będzie można w bibliotece oglądać mini wystawki dzieł niektórych twórców, które są dostępne w naszej bibliotece. Na szkolnym korytarzu dodatkowo pojawiła się gazetka z ciekawostkami i anegdotami na temat prezentowanych pisarzy.  Celem tego święta jest promowanie przyjaźni i intelektualnej współpracy między pisarzami oraz obrona wolności słowa i rozwój społeczności pisarzy na świecie.

Dzień Pisarzy i Pisarek to także wyjątkowa okazja, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, aby celebrować literaturę i wspominać najwybitniejszych twórców.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki zarówno tych małych jak i dużych czytelników!

Bibliotekarki

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google