POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI – ELIMINACJE SZKOLNE

            W piątek 15 marca odbyły się w naszej szkole eliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Uczestniczyli w nich uczniowie z klas IV – VI (najmłodsi recytatorzy z klas I – III spotkali się tydzień wcześniej).

            Komisja konkursowa wyłoniła uczniów, którzy 22 marca będą reprezentować szkołę w eliminacjach gminnych. A są to:

  • Aleksander Szuca (kl. IV b) – I miejsce,
  • Kornelia Wojak (kl. VI a) – II miejsce,
  • Lena Żuchowska (kl. V b) – uczestniczka Turnieju Poezji Śpiewanej.

            Miejsce III zajęła Karina Talewska (kl. IV b), a wyróżnienie otrzymał Igor Górnowicz (IV a).

            Do rąk najlepszych wykonawców powędrowały okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom recytatorskich zmagań dziękujemy za wysiłek i poświęcony czas, a zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

S. J. Głowaccy

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google