WYCIECZKA DO MUZEUM KOLEJNICTWA I COSTERINA PARK

11 czerwca 2024 r. uczniowie klasy Ia, Ib oraz IIa udali się na wycieczkę do Kościerzyny, gdzie aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu uczestnicząc w grach i zabawach w rodzinnym parku rozrywki COSTERINA PARK.

Dzieci podzielone zostały na dwie grupy, którymi zajmowali się animatorzy dostarczając im wielu rozrywek. Brały udział w grach: MINIGOLF, BULODROM, sprawdzały swoje umiejętności strzeleckie, korzystały z parku linowego, toru przeszkód, a także uczestniczyły w zabawie „ŁOWCY SKARBÓW” poszukując muszelek i bursztynów w piasku, które mogły zabrać do domu.

W Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie dzieci zapoznały się z historią parowozowni oraz najciekawszymi eksponatami. Największą frajdą była przejażdżka drezyną, którą własnoręcznie musiały obsługiwać. Wiele radości wywołała również przejażdżka kolejką lilipucią.

Dzień pełen aktywności, wrażeń i radości zakończył się zakupem pamiątek na terenie muzeum.

Zapraszamy do galerii!

B. Pobłocka

Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć album zdjęć Google