JANUSZ CHOMONTEK W NASZEJ SZKOLE

8 października 2024 r. gościliśmy w naszej szkole pana Janusza Chomontka – polskiego sportowca, mistrza świata, wielokrotnego rekordzistę Księgi Rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek. Trafił do niej aż 19 razy. Pan Janusz już od ponad 30 lat jeździ do szkół z pokazami dla dzieci i młodzieży. Tym razem nasi uczniowie mieli możliwość zobaczyć umiejętności wyjątkowego gościa.

Chętni uczniowie mieli także okazję zademonstrować swoje umiejętności podbijania piłki. Najlepiej z tym sobie poradził Jaś Baczyński z klasy 8b, który w nagrodę otrzymał od pana Janusza koszulkę z długim podpisem. Na zakończenie również inni uczniowie otrzymali autografy od rekordzisty i wykonano im klasowe zdjęcia pamiątkowe z tym sportowcem.

Grzegorz Bławat