INFORMACJE O PRACY PSYCHOLOGA SZKOLNEGO

Drodzy Rodzice,

wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2024/2025, rozpoczynam pracę w Szkole Podstawowej w Karsinie, na stanowisku psychologa szkolnego.

Będę dostępna w poniedziałki oraz środy w godzinach od 8.30 – 13.00 oraz w piątki od 8.30 do 12.30. Mój gabinet mieści się na drugim piętrze (w pokoju gdzie dyżuruje pedagog specjalny).

Mogą Państwo umawiać się ze mną przed e-dziennik lub odwiedzić mnie w gabinecie.

W swojej pracy stawiam na pracę indywidualną z uczniem, rozmowy z rodzicami oraz gronem pedagogicznym, aby jak najlepiej poznać osobowość dziecka i problemy z jakimi się mierzy.

Bardzo cieszę się, że wraz z początkiem września, mogę rozpocząć pracę w szkole Państwa dzieci. Mam nadzieję, że nasze rozmowy i działania, pomogą Państwu w rozwiązywaniu problemów, jakie stawia przed nami rodzicielstwo. Liczę na owocną współpracę.

Paulina Januszewska, psycholog szkolny