CHARYTATYWNY KIERMASZ WYPIEKÓW – PODZIĘKOWANIE

Niezwykła niedziela – Pomagamy osobom poszkodowanym w powodzi!

29 września przeżyliśmy w naszej społeczności niezwykłą niedzielę. Już w sobotę można było zauważyć wzrost zakupów produktów do wypieku ciast oraz wzmożony ruch samochodów. Mieszkańcy promieniowali uśmiechem i energią, zjednoczeni pragnieniem niesienia pomocy osobom poszkodowanym w powodzi.

Od samego rana osoby udające się do kościoła były rozpromienione i bardziej radosne. Wszyscy spoglądali lub zatrzymywali się przed charytatywnym stoiskiem, witali się radośnie. Wolontariusze sprzedawali wypieki, owoce i desery przygotowane przez naszych wspaniałych Rodziców. Do akcji włączyli się także absolwenci, co podkreślało siłę naszej wspólnoty. Każdy, kto przychodził, mógł poczuć, że jest częścią czegoś większego – zarówno kupujący, jak i sprzedający, nauczyciele oraz wszyscy, którzy wspierali nas dobrym słowem w tym szczególnie Ksiądz Proboszcz. Nawet ci, którzy dokonywali wpłat za ciasta, które już się sprzedały, przyczyniali się do naszej wspólnej misji.

Dzieci z entuzjazmem wręczały kupującym kwiaty, co dodawało magii całej akcji. Ich małe gesty niosły ze sobą wielkie znaczenie – na twarzach ludzi widać było radość i szczęście.

W tę niedzielę pokazaliśmy, jak potrafimy się zjednoczyć, odkrywając naszą siłę i zdolność do niesienia dobra. Dzięki wspólnym wysiłkom udało się zebrać 5100 zł. Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji. Bóg zapłać! Po raz kolejny pokazali Państwo wielkość swoich serc!!!

Elżbieta Łosinska, Maria Oller