MONTAŻ SŁOWNO-MUZYCZNY Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

11 października nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie wzięli udział w uroczystym przedstawieniu z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie klasy ósmej złożyli pracownikom szkoły życzenia oraz rozbawili wszystkich przedstawiając nam sennik nauczycielski oraz jeden dzień z życia szkoły w formie scenki kabaretowej. Ich występ uzupełniły pięknie zaśpiewane przez Lenę, Antka i Mateusza piosenki oraz film – niespodzianka z życzeniami od naszych uczniów. Filmowe życzenia uzupełniły słodkie prezenty rozdane wszystkim pracownikom przez pierwszoklasistów.

W przygotowaniu programu uczniom pomogły panie: Elżbieta Łosińska, Maria Oller, Anna Muchowska oraz pan Grzegorz Bławat.

Pod koniec uroczystości Aleksandra Burchat z klasy 7b, odebrała nagrodę za wyróżnienie w etapie ogólnopolskim konkursu genealogicznego “Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”. Nagrodę wręczyła była już pani Dyrektor Elżbieta Brzeska – opiekunka Oli w tym konkursie.

Pani Elżbieta Brzeska także otrzymała nagrodę jako nauczyciel opiekujący się Aleksandrą. Przypomniała też, że ruszyła już czwarta edycja tego konkursu i zachęciła do udziału w nim.

Nagrodzono również Igę Wieteskę, która jest niezwykle utalentowana plastycznie. Jej prace prezentowane są na stałej wystawie ściennej pt. „Moja rysunkowa pasja” znajdującej się na jednym ze szkolnych korytarzy.

Podczas spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej pan Dyrektor Aleksander Łosinski złożył nauczycielom i pracownikom oświaty serdeczne życzenia, a dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego wręczyły dyrekcji kwiaty.

Maria Oller
Grzegorz Bławat